5 důvodů, budete muset přesunout své podnikání do cloudu Cloud computing může pomoci vašim firmám snižovat náklady na IT. Podle net security.com, můžete snížit náklady na IT až o 30% přijetím mrak technika. Namísto tradičních alternativ na místě, mnoho malých až po velké firmy využívají cloud computing dnes buď přímo (Google, Amazon) nebo nepřímo (Twitter). 5 důvodů, budete muset přesunout své podnikání do cloudu Cloud computing je nový způsob, jak ukládat, spravovat a procesní data přes internet namísto pevného disku počítače. Cloud computing je horkým tématem dnešní svět a bude pravděpodobně zůstat tak po dobu nejméně 5 let přijde. My Používáte-cloud technologie v našem každodenním životě od aktualizací stavu Facebook, kontrola zůstatku na účtu na telefonu a ještě mnohem více. Cloud computing je také užitečné pro podniky snížit své náklady na IT. Podle čistého security.com, můžete snížit své náklady na IT až o 30% přijetí cloud technologie. Namísto tradičních alternativ na místě, mnoho malých až po velké podniky používat dnes cloud computing a to buď přímo (Google, Amazon) nebo nepřímo (Twitter). drive Google, sociálních sítí lokalit, jako je Facebook, LinkedIn, webmail, a on-line podnikových aplikací, vše jsou služby cloud bázi. Nyní dny cloud computing nahradí tradiční model mít softwarové aplikace instalované na on-premise hardware, od stolních počítačů do místností, které jsou plné serverů, v závislosti na velikosti podniku. S cloud computing, můžete k aplikacím přistupovat přes internet. To se nazývá software jako služba (SaaS). Nyní podniky jsou bez aktualizace softwaru a železářské zboží. Stačí se přihlásit na a začít pracovat odkudkoliv a kdykoliv. Existují různé typy služeb cloud computingu poskytované oblaku prodejci výpočetní včetně Software as a Service (SaaS), platforma jako služba (PaaS) a infrastruktura jako služba (IaaS). Salesforce je lídrem v oblasti cloud computingu, který umožňuje různým aplikacím pro všechny aspekty vašeho podnikání, včetně CRM, prodeje, ERP, zákaznický servis, marketing automatizace, obchodní analýzy, mobilní aplikace budově, a mnoho více. Poskytují také služby podpory a údržby Salesforce technické.

Top důvodů, proč používat Cloud Computing: • Firmy nemusejí najímat IT Professional s poskytováním server nebo síťové úložiště. Umožňuje vzdáleně umístěn zaměstnancům přístup k aplikací a práce přes internet. To usnadňuje pro zaměstnance, aby kombinují na sdílených dat.

• služby založené na cloud umožňuje firmám přejít svých aplikací snadno a rychle, použijte ten, který vám nejlépe vyhovuje.

• S cloud computingu, mohou podniky zvýšit produktivitu svých zaměstnanců. To poskytuje více produktivní životní prostředí tím, že umožňuje účastníkům v obchodním ekosystému sdílet logiku zpracování.

• Cloud computing umožňuje svým uživatelům experimentovat a vybrat si tu nejlepší volbu pro jejich potřeby. To navíc umožňuje podnikat používat, přístup a jen za to, co využít.

Pokud jste se přestěhovali ještě do oblak? Nyní je čas se posunout onHealth Fitness Články, protože to vám pomůže pochopit způsoby, jak maximalizovat přínosy a minimalizovat rizika.

tagy:interaktivní tabule, smart board, bílá tabule, bílá tabule, Promethean, QOMO, ActivBoard, keramické tabule

Promethean , Promethean